Advent v MŠ

20.listopadu 2023  |   Aktuální informace MŠ  |   Diana Vašáková, DiS.  |   81x  |  

Vážení rodiče,

tímto Vám posílám pár informací k průběhu adventu a prosince v MŠ. Samozřejmě bude ještě podrobný plán akcí na celý měsíc prosinec.

V pátek 1.12. přijde do školky na 9.00 hod Mikuláš a jeho družina.

V neděli 3.12. se od 17.00 hod uskuteční „Zpívání u stromečku“ a to před tuněchodským kostelem. S dětmi nacvičujeme krátké vystoupení a zpívání společně se školními dětmi a paní učitelkou Sadílkovou. Budeme moc rády, když s dětmi přijdete a společně „rozsvítíme“ náš vánoční strom.

Ve čtvrtek 14.12. Vás v 15,30 hod srdečně zveme do školky na „Vánoční posezení“. S dětmi Vám předvedeme, jak to u nás ve školce od září chodí a co všechno se děti za tu dobu naučily.

V úterý 19.12. bychom rády s dětmi prožily školkové vánoční dopoledne.  Budeme zpívat koledy u stromečku, ukážeme si vánoční zvyky, sníme cukrovíčko, budeme mít slavnostní oběd, rozbalíme si malé dárečky.

V této souvislosti Vás chceme moc poprosit. Buďte tak hodní a připravte pro své dítko „malý“ dáreček, opravdu maličkost, ze které bude mít radost a bude si ji moci pod školkovým stromečkem rozbalit a pak odnést domů. Jde o malý dárek do cca 100,- Kč, který zabalíte, podepíšete a „nenápadně“ přinesete do MŠ. V dané úterý jej Vaše dítko najde pod stromečkem a bude jen jeho?. Pod stromečkem najdou děti i dárky, které budou školkové a zůstanou ve školce. Toto nám vloni moc nevyšlo kvůli vysoké nemocnosti dětí, věříme, že letos to bude lepší a děti si to užijí.

 

Moc Vám předem děkujeme za spolupráci

p. uč. Diana a Jindra

Grafika boxu
Kalendář akcí

Dnes je 24. února 2024
a svátek má Matěj.