Návrat k Halloweenu

8.listopadu 2023  |   Základní škola  |   Broňa Rabasová  |   73x  |  

Halloween v naší škole začal už 21. října.

Je to pták, nebo myš

Jeden z halloweenských symbolů je netopýr. Pomocí luštění křížovek, dekódování šifer, sledování naučného videa, práce s textem a řešení různých úkolů se druhá až pátá třída dozvěděla hodně zajímavých informací. Myslím, že projekt Netopýr jsme si všichni užili. Netopýři se pak vrátili ještě v hodinách výtvarné výchovy a při spaní ve škole.

Halloweenské spaní ve škole

Ve středu 22. října se sešli žáci čtvrté a páté třídy, jejich rodiče a někteří sourozenci ve škole. Zahráli jsme si hru, vytvořili jsme dekoraci na zahradu a ochutnávali jsme dobrůtky, které pro nás připravili maminky. Tímto moc děkujeme :-) V sedm hodin jsme se rozloučili s rodiči a začal program pro děti. Rozsvítili jsme světýlka na zahradě a chodbách školy. Opět měla velký úspěch hra Na upíra a noční stezka odvahy.  Pak následoval večerní film a spaní. Ráno jsme se rozešli vstříc podzimním prázdninám. 

Halloween ve škole

V pondělí 27. října se to ve škole hemžilo čarodějnicemi, čaroději, vílami, kostlivci a dalšími strašidelnými postavami. Každá třída měla svůj tematický den a na dětech bylo vidět, že si "Bububu" výuku užívají. Tak zase za rok :-)

Děkujeme všem, kteří přispěli k výzdobě zahrady.

Poznámka: Pod barevnými nadpisy jsou odkazy na fotoalba. Stačí kliknout.

Grafika boxu
Kalendář akcí

Dnes je 9. prosince 2023
a svátek má Vratislav.